تست آنلاین

تست آنلاین افسردگی

تست آنلاین افسردگی

افسردگی از مهم ترین موضوعات و مشکلاتی است که خیلی از افراد با بی حال شدن و حوصله نداشتن اشتباه می گیرن و پیگیری و اقدام لازم برای حل این موضوع را انجام نمی دهند . در صورتی که اگر افسردگی به موقع تشخیص داده نشود ممکن است حتی منجر به مرگ ، خودکشی و خیلی اتفاقات ناگوار دیگر نیز گریبان گیر شخص و خانواده شخص شود 

علائم افسردگی کودکان

  • تغییر در اشتها (کاهش وزن یا افزایش وزن)
  • تغییر در خواب (پرخوابی یا کم خوابی)
  • احساس خستگی مداوم
  • عدم تمرکز (اکثر والدین علت عدم تمرکز کودک خود را بیش فعالی تصور میکنند. برای تشخیص درست و علمی این عدم تمرکز باید به روانشناس متخصص کودک مراجعه کنید.)
  • عدم برقراری ارتباط با دوستان

نشانه های افسردگی نوجوانان

  • خلق پایین و یا غم و اندوه دائمی
  • تحریک پذیری و تحمل نکردن نظرات دیگران
  •  انزوای اجتماعی
  • مشکلات تحصیلی
  • نشانه های خود

اگر نسبت به افسردگی کودکان بی توجه باشیم آینده کودک خود را از بین برده ایم. بنابراین اگر احساس می کنید که در رفتارهای عادی کودک شما تغییراتی ایجاد شده است برای تشخیص و درمان آن هرچه سریعتر اقدام کنید و به کودک خود کمک کنید.

تست آنلاین تفاهم قبل از ازدواج

تست آنلاین میزان تفاهم قبل از ازدواج

تست آنلاین میزان تفاهم قبل از ازدواج تعیین کننده میزان سطح کیفیت زندگی مشترک زوجین در زندگی آینده آنهاست و همچنین معرف میزان سازگاری زن و شوهر نیز تلقی می گردد .

همه ما در روابط عاطفی که با شخصی داریم نسبت به اتفاقات مختلف توی اولین لحظه عکس العمل خاصی را نمایش می دهیم .

مثلا به محض اینکه تلفن همراهمون زنگ میخوره و شخصی که تماس گرفته قراره شریک زندگی ما بشه ، آیا اون لحظه هر جا که باشیم مشتاقیم که پاسخش رو بدیم یا نه دنبال بهونه میگردیم که تماس رو به ساعت دیگه ای موکول کنیم .

آیا وقتی صحبت از یک سفر یا بیرون رفتن از منزل میشه ، اولین کسی که میاد تو ذهنمون شریک زندگیمون هست یا نه .

و خیلی از این نوع سوالات وجود دارد که در تست آنلاین میزان تفاهم قبل از ازدواج به آن ها خواهیم پرداخت .

خیلی مواقع شده که افراد مختلف به دنبال راه حل سوالاتی هستند از قبیل من نمیدونم آیا این شخص همون شخصیه که من باید انتخاب کنم ، نمیدونم چرا کنارش آروم نیستم ولی دلیلشو نمیدونم ، نکنه بعدا عوض بشه و موارد دیگر که حتما شما بایستی بعد از شرکت در این آزمون پاسخ تست خود را با یک متخصص زوج درمانگر یا یک متخصص مشاور فردی در میان گذاشته و از راهنمایی های او برای بهتر کردن میزان رابطه خود با شریکتون استفاده کنید .

 

تست آنلاین میزان تفاهم قبل از ازدواج از مهم ترین تست های قبل از ازدواج است که شما بتوانید میزان تفاهم خود را با همسری که انتخاب کردین را بسنجید که آیا خواسته های شما با یکدیگر سازگاری دارد یا خیر 

تست آنلاین میزان تفاهم قبل از ازدواج را شروع کنید و خروجی بدست آمده را حتما با مشاوره زوج درمانگر در میان بگذارید تا با صحبت و مشاوره صحیح بهترین کمک را به شما در انتخاب فرد مورد نظرتان داشته باشد .

تست آنلاین شخصیت محبوب

تست آنلاین شخصیت محبوب

در این تست می خواهیم تا شخصیت خودمون رو به درست ترین حالت خودش بشناسیم و بتونیم همه جنبه ها رو بهش بپردازیم . لطفا با دقت به سوالات پاسخ دهید

 

هر یک ار عبارات زیر را به دقت بخوانید و مشخص کنید که کدام یک از عبارات شما را خوب توصیف می کند. هدف از این آزمون شناسایی ویژگی ها و جنبه های ترجیحی شخصیت شماست. پاسخ صحیح یا غلط وجود ندارد، فقط صادقانه جواب دهید. تعداد ۴۶ سوال و مدت پاسخگویی ۱۵ دقیقه است.

 

تست آنلاین اعتماد به همسر

تست آنلاین اعتماد به همسر

نمی تونم به همسرم اعتماد کنم . خیلی تلاش میکنما ولی وقتی می بینم رو موبایلش رمز میذاره احساس می کنم یه چیزی رو میخواد از من مخفی کنه . یا وقتی میاد خونه موبایلش رو سایلنت میکنه و توی پذیرایی از موبایلش استفاده میکنه اینا منو خیلی داره اذیت میکنه نمیدونم از چیه ؟ آیا مشکل از منه که به همسرم بی اعتمادم یا اینکه حق با منه و اون داره چیزی رو مخفی می کنه ؟

 

شروع کنیم 

با توجه به اینکه تمامی روابط بین زوجین همش در حال تغییر است و به همین دلیل رابطه ها خیلی نیاز به مراقبت و احتیاط دارند و بهتر است که مداوم بررسی شوند

دکتر «جان» و دکتر «جولی گاتمن» که از پیشگامان علم مشاوره ازدواج در سطح جهانی هستند دریافته اند یکی از مهم ترین عوامل موفقیت بین زوج ها، کیفیت روابط دوستانه و میزان شناختی است که از یکدیگر دارند. از این رو، سوال مهمی که شما به عنوان یک شوهر باید از خودتان بپرسید این است که تا چه حد درباره همسرتان و روحیات درونی اش شناخت دارید؟ آیا او را آن قدر خوب می شناسید که بتوانید ادعا کنید حتی بهتر از خودش او را می شناسید؟ یا شناختی در کار نیست و مثل دو غریبه، فقط کنار هم زندگی می کنید؟

در این تست می توانید بسنجید که شما چقدر برای همسر خوب زوج خوبی بوده اید .

پاسخ را در انتهای تست خواهید دید 

 

همین حالا شروع کنید

صفحه 1 از 3

منو فوتر

جدیدترین ارسال ها

راه های ارتباطی

شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹