تست آنلاین وسواس فکری و عملی

تست آنلاین وسواس فکری - عملی

براساس باورهای  روانشناسان وقتی که یک حادثه ای برای یک نفر اتفاق می افتد ، آن شخص براساس تمایلات ذاتی که دارد دو تا برداشت از این اتفاق و حادثه می تواند داشته باشد : یک برداشت ، باورها و افکار مثبت نسبت به آن اتفاق است و برداشت دوم افکار و باورهای غلط و غیر منطقی است که می تواند پیامد هایی را در برداشته باشد . حال شخصی که برداشت درست و منطقی و عقلانی ای داشته باشد وسواس فکری و عملی را ندارد و اما شخصی که باورهای غلط و غیر منطقی نسبت به آن اتفاق داشته باشد دچار نوعی وسواس فکری عملی است که بایستی اصلاح شود . 

 

پرسشنامه آنلاین سنجش وسواس فکری و عملی به نوعی ارزیابی واکنش های رفتاری، احساسی و فکری ناکارآمد در افراد می پردازد که البته صرفا داشتن این افکار الزاما به معنای اختلال روانی نیست. اما بهتر است باور‌هایتان را بشناسید و در صورت لزوم تغییر دهید با اتخاذ باورهای کارآمد که به سازگاری و آرامش بیشتر کمک کنند می‌توان استرس را کاهش داد.

لازم است افراد برای سلامت خود افکار و باورهای خود را بشناسند و با مدیریت افکار ناکارآمد به آرامش بیشتری دست یابد ولی این افکار بشدت فشارزا هستند و شرایط مناسبی را در زندگی روزمره برای شکل گرفتن اختلالات روانی مختلف فراهم می آورند.

 

برای شروع پاسخگویی کلیک نمایید 

تست آنلاین ویژه پسران مجرد

 


مقاله مرتبط : کودکم به فکر خودکشی افتاده


 

آخرین ویرایش در 11/08/1398

به اشتراک بگذارید

منو فوتر

جدیدترین ارسال ها

راه های ارتباطی

شعبه شهرک غرب

۸۸۵۷۱۸۰۰ – ۸۸۰۷۸۵۸۵
۸۸۵۸۱۷۸۶ – ۸۸۰۷۸۸۴۴

شعبه فلکه اول تهرانپارس (کیمیای زندگی)

۷۶۷۱۰۸۲۳ – ۷۷۸۸۲۸۱۷
۷۶۷۱۰۸۱۹